Vår 2:e ersättare i KF och ledamot i Valnämnden.

Förtroendevald Eddie Vivenius (v) <<
 http://osteraker.vansterpartiet.se/?p=166
Adress Sörahemsvägen 36
Co Adress
Postadress 184 37 ÅKERSBERGA
Telefon bostad
Telefon arbete
Telefon mobil 070-436 11 99
Fax
E-post eddie.vivenius@politik.osteraker.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
VALNÄMND Ledamot 2011-01-01 –
KOMMUNFULLMÄKTIGE (KF) Ersättare 2010-11-01 –
KOMMUNFULLMÄKTIGE (KF) Ersättare 2007-02-26 — 2010-10-31
VALNÄMND Ledamot 2007-01-01 — 2010-12-31
VALNÄMND Ledamot 2006-06-12 — 2006-12-31
Annonser

Om vivenius

Jag är 75 år född i Norrköping och gift med Berit från Avesta sedan 1963 Vi har tre vuxna barn James 52, Helene 49 och Susanne 45 samt tio barnbarn från sju till tjugoett år bosatta i Österåker resp. Vallentuna kommun. Samt en hanhund Morgan som är sex år.
Det här inlägget postades i kommunfullmäktige och har märkts med etiketterna , , . Bokmärk permalänken.

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+ photo

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s